-Way BSP Dual Tap Connector 3/4" (90049)
Brass Dual Tap Connector.
- -Way
- Construction
- 1 Year Guarantee
View all: Unbranded Hose Tap Connectors
Brass Dual Tap Connector.
- -Way
- Construction
- 1 Year Guarantee
View all: Unbranded Hose Tap Connectors
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Garden Hose Product Type | Garden Tap Splitter |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pack Type | Single |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 190 mm |
| Product Length | 490 mm |
| Product Type | BSP Dual Tap Connector 3/4" |
| Product Width | 370 mm |
| Smart Compatibility | Not Smart |