Unika Dark Grey Oak MDF Flooring Scotia 2400mm 10 Pack (460VJ)
Durable. Provides finishing edge to laminate flooring by covering expansion gaps. Colour co-ordinated to match most modern dark grey laminate finishes.
- Colour Co-Ordinated
View all: Unika Scotia
Durable. Provides finishing edge to laminate flooring by covering expansion gaps. Colour co-ordinated to match most modern dark grey laminate finishes.
- Colour Co-Ordinated
View all: Unika Scotia
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unika |
| Colour | Dark Grey Oak |
| Length of Pack (Combined) | 24 m |
| Length of Single Piece | 2.4 m |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 10 |
| Parent Colour | Grey |
| Pieces in Pack/Case | 10 |
| Product Height | 16 mm |
| Product Length | 2400 mm |
| Product Type | MDF Flooring Scotia |
| Product Width | 16 mm |