Smith & Locke Medium Cash Box 8" (8183X)
Cash box with 5 cash compartments. Supplied with 2 keys.
- Steel Construction
- Internal W x D x H: 194 x 154 x 83mm
View all: Smith and Locke Cash Boxes
Cash box with 5 cash compartments. Supplied with 2 keys.
- Steel Construction
- Internal W x D x H: 194 x 154 x 83mm
View all: Smith and Locke Cash Boxes
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Smith and Locke |
| Construction Material (Ironmongery) | Steel |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Depth | 180 mm |
| Product Height | 90 mm |
| Product Type | Medium Cash Box |
| Product Width | 200 mm |
| Smart Compatibility | Not Smart |
| Total Product Weight | 0.85 kg |
| Width (Imperial) | 8 " |