Pegler HU Bib Tap with Check Valve 1/2" x 1/2" (11558)
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| A Size | 1/2 " |
| B Size | 1/2 " |
| Brand | Pegler |
| Construction Material (Plumbing) | Brass |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Diameter | 1/2 " |
| Product Type | HU Bib Tap with Check Valve |