Manrose 45° Round Bend White 125mm (396GY)
45° bend connector for joining 2 lengths of 125mm round rigid ducting.
- White
- W x D x Lg: 165 x 165 x 129mm
- Channel Width: 125mm
- Model No: 55450
View all: Manrose Ducting Pipe
45° bend connector for joining 2 lengths of 125mm round rigid ducting.
- White
- W x D x Lg: 165 x 165 x 129mm
- Channel Width: 125mm
- Model No: 55450
View all: Manrose Ducting Pipe
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Manrose |
| Channel Width | 125 mm |
| Colour | White |
| Fixings Supplied | Fixings Not Supplied |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Model No | 55450 |
| Pack Size | 1 |
| Parent Colour | White |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Depth | 165 mm |
| Product Length | 129 mm |
| Product Type | 45° Round Bend |
| Product Width | 165 mm |