Handy Parts HP-125 Nylon 2.4mm Trimmer Line 2.4mm x 15m (45168)
A general purpose, quality nylon line designed for ultimate performance and durability. Fits all makes of heavy duty petrol grass trimmers.
View all: Handy Parts Trimmer Line
A general purpose, quality nylon line designed for ultimate performance and durability. Fits all makes of heavy duty petrol grass trimmers.
View all: Handy Parts Trimmer Line
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Handy Parts |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Model No | HP-125 |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Diameter | 2.4 mm |
| Product Length | 15 m |
| Product Type | Nylon 2.4mm Trimmer Line |
| Smart Compatibility | Not Smart |