Garden Gate Latch Black Powder-Coated 50mm (60851)
Corrosion-resistant steel construction.
- For Use
- Steel Construction
View all: Unbranded Gate Latches
Corrosion-resistant steel construction.
- For Use
- Steel Construction
View all: Unbranded Gate Latches
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Colour | Black Powder-Coated |
| Construction Material (Ironmongery) | Steel |
| Fixings Supplied | Fixings Not Supplied |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 50 mm |
| Product Length | 50 mm |
| Product Type | Garden Gate Latch |
| Product Width | 110 mm |