Worktop Edging End Cap Black 630mm x (67816)
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Colour | Black |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 40 mm |
| Product Length | 630 mm |
| Product Type | Worktop Edging End Cap |
| Product Width | 5.9 mm |