"Site Safety" Notice Sign 400mm x 300mm (28550)
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Construction Material (Safety) | Polypropylene |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 400 mm |
| Product Length | 300 mm |
| Product Thickness | 1.2 mm |
| Product Type | "Site Safety" Notice Sign |
| Safety Sign Product Type | Workplace |