Keybox Replacement Front (445FX)
Replacement 'break glass' panel for KB2 Keybox (available separately). Snap-fit design.
- Plastic Window
View all: Unbranded Fire Safety Accessories
Replacement 'break glass' panel for KB2 Keybox (available separately). Snap-fit design.
- Plastic Window
View all: Unbranded Fire Safety Accessories
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Break Glass Material | Plastic |
| Compatibility | Compatible with KB2 Keybox |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 105 mm |
| Product Thickness | 3 mm |
| Product Type | Keybox Replacement Front |
| Product Width | 97 mm |