Flomasta White 38mm Flush Pipe 18" x 18" (921FY)
For use with low level cisterns. Bend design allows for correct fitting from cistern to the toilet pan.
- Polypropylene & Rubber
- Can be Cut to Size
View all: Flomasta Toilet Accessories
For use with low level cisterns. Bend design allows for correct fitting from cistern to the toilet pan.
- Polypropylene & Rubber
- Can be Cut to Size
View all: Flomasta Toilet Accessories
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| A Length | 18 " |
| B Length | 18 " |
| Brand | Flomasta |
| Colour | White |
| Construction Material (Plumbing) | Polypropylene & Rubber |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Diameter | 38 mm |
| Product Type | Flush Pipe |
| Toilet Fitting Type | Toilet Fitting Accessories |