"No Tools Left In This Vehicle Overnight" Sign 200mm x 150mm (71331)
Self-adhesive vinyl sign, durable and easy to apply.
- 1.2mm Vinyl Construction
- Durable
- Easy to Apply
View all: Unbranded Safety Signs
Self-adhesive vinyl sign, durable and easy to apply.
- 1.2mm Vinyl Construction
- Durable
- Easy to Apply
View all: Unbranded Safety Signs
You may also like:
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Construction Material (Safety) | Vinyl |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Height | 200 mm |
| Product Length | 150 mm |
| Product Thickness | 1.2 mm |
| Product Type | "No Tools Left In This Vehicle Overnight" Sign |
| Safety Sign Product Type | Van |